Ocieplanie poddasza – Iława to jedna z najlepszych inwestycji, jakie można poczynić podczas budowy własnego domu.

Jako doświadczeni fachowcy, działający w branży od wielu lat, wykonujemy ocieplanie poddasza z zastosowaniem pianki poliuretanowej. Jest to materiał o doskonałych właściwościach termicznych i akustycznych, co wpływa na podniesienie poziomu komfortu życia, ale nie tylko. Ocieplamy poddasza w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa, które chcą zabezpieczyć przed zimnem budynek przemysłowy, magazyn czy halę produkcyjną. Korzystamy z materiałów atestowanych, które są trwałe i pozwalają na ocieplenie poddasza na długi czas. Dzięki temu inwestycja ta będzie służyła Państwu przez lata.

Zastosowania piany poliuretanowej w ocieplaniu stropów, sufitów czy poddaszy ma niezliczoną ilość zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • to najskuteczniejsza metoda izolowania prostych, jak i skomplikowanych poddaszy

Ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową jest coraz chętniej wybierane przez Klientów indywidualnych i firmy. Jego koszt uzależniony jest od izolowanej powierzchni, jakości wykorzystanego materiału oraz zakresu prac, jakie musi wykonać Izoplanet z Iławy. Dlatego każdej wyceny dokonujemy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów. Pomożemy dobrać materiał, doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania oraz przedstawimy korzyści wynikające z ocieplania poddaszy pianą PUR.