Ocieplanie domów pianką – Iława to najskuteczniejsze rozwiązanie stosowane do termoizolacji budynków. Zastosowanie piany w natrysku sprawdza się we wszelkiego rodzaju powierzchniach. Materiał ten możemy stosować do wykonania ocieplenia elewacji, stropów, poddasza, fundamentów i posadzek. Lekka i zwiększająca swoją objętość piania dociera do najbardziej niedostępnych miejsc szczelnie je izolując. Nasza wykwalifikowana kadra jest w stanie ocieplić w ciągu jednego dnia budynek o powierzchni 350 metrów kwadratowych.

Dlaczego warto ocieplić dom pianką poliuretanową? To rozwiązanie ma wiele zalet. Nie tylko zabezpiecza obiekt przed zimnym powietrzem w zimie czy przed gorącym latem. Chroni go także w ten sposób przed nadmiernym niszczeniem. Dobrze izolowany budynek jest w stanie wytrzymać w nienaruszonym stanie o wiele dłużej.

Ocieplanie domów pianką poliuretanową pozwala też zmniejszyć rachunki – zimą za ogrzewanie, latem za klimatyzację. To szczególnie istotna zaleta zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy ceny stale rosną.

Termoizolacja domów – Iława

Zajmujemy się profesjonalną termoizolacją domów w Iławie z zastosowaniem pianki poliuretanowej, która po natrysku zwiększa swoją objętość i chroni obiekt przed różnymi czynnikami. Polecamy to rozwiązanie nie tylko w przypadku obiektów jednorodzinnych, ale i wielorodzinnych. Wykonujemy termoizolację domów prywatnych oraz bloków mieszkalnych. Dzięki temu zwiększa się komfort ich użytkowania, a rachunki mieszkańców maleją. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na pytania. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie z Klientem.