Wykonujemy izolacje pianką PUR ścian – Iława budynków mieszkalnych i użytkowych. Współpracujemy z Klientami prywatnymi oraz firmami. Zabezpieczamy domy, zakłady przemysłowe, produkcyjne i magazyny przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Ocieplanie stropów

Jednym z najważniejszych elementów w termoizolacji domu jest ocieplenie stropów. Szczególnie ważne jest to w stropach nad piwnicą i pod poddasze. Ocieplenie pianą ograniczy straty ciepła w tych miejscach. Odpowiednie docieplenie jest szczególnie wskazane w przypadkach gdy poddasze nie jest użytkowe. Jak wynika z badań przez dach może uciekać nawet do 30% ciepła. Ocieplenie stropów i sufitów pozwoli na przestrzeni lat poczynić znaczne oszczędności. Pianka ma doatkową cechę, oprócz zabezpieczenia przed utratą ciepła doskonalewycisza pomieszczenia. Jest w pęłni bezpieczenia i przyjazna dla środowiska. Nie wydziela toksyn i alegrenów i jest bezzapachowa.

Ocieplanie stropów w Iławie pozwala ograniczyć straty ciepła budynku. Niezależnie od tego, czy korzystają Państwo na co dzień z poddasza czy nie, warto zdecydować się na tę usługę. Jako firma doświadczona w wykonywaniu termoizolacji z zastosowaniem pianki poliuretanowej, dobierzemy najlepszy materiał i ocieplimy strop każdego typu. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami. Mamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalne narzędzia, dzięki którym termoizolacja przebiega sprawnie i szybko.

Izolacja sufitów pianką poliuretanową

Polecamy także ocieplanie i izolację sufitów pianką poliuretanową w Iławie. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się ciepłem w chłodne dni oraz optymalną temperaturą upalnym latem. Wykorzystanie odpowiednich materiałów i narzędzi przez naszą firmę daje gwarancję trwałości termoizolacji. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci mogli cieszyć się tą inwestycją przez długie lata.